Kırmızı-beyazlılar, rakibinin karşısına kalede Okan Kocuk, savunmada Satka, Drongelen, Zeki, Soner Gönül, orta sahada Bennasser, Tait, Holse, Benito, Ntcham ve santraforda Marius 11’i ile sahaya çıktı. Kadroda zorunlu değişikliğe giden teknik patron Markus Gisdol, takımın kazanması için saha kenarından sürekli oyuncularını uyardı.
Şükran AKÇAY
SAMSUNSPOR
Yayınlanma: 24 Şubat 2024 - 10:15
Samsunspor'un kadrosunda zorunlu değişiklik
Yılport Samsunspor, dün Çaykur Rizespor’u ağırladı.
SAMSUNSPOR
24 Şubat 2024 - 10:15
ülkemizde ne yazıkki bu kadar çok olumsuzluğun olduğu bir dönemde moralimizi düzelttiniz teşekkürler başkan gidtol teknik ekip futbolcular bütün samsunspor emekçileri teşekkürler teşekkurler başarilar !!!