Yılport samsunspor Operasyon Direktörü ve İcra Komitesi Üyesi Soner Soykan, kırmızı-beyazlı taraftarların uzun süredir beklediği yeni sezon formalarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Soykan, ilk iki yeni sezon formalarının 14 Haziran Cuma günü satışa çıkarılacağını duyurdu.
YOĞUN ÇALIŞMALAR YAPILDI
Soykan, taraftarların büyük bir heyecanla yeni formaları beklediğini ve ekip arkadaşlarının en iyi tasarımı ve kaliteyi sunmak için yoğun çalışmalar yaptığını belirtti. Üçüncü formalarının ise 1 Temmuz Pazartesi günü satışa sunulacağını ifade eden Soykan, Samsunspor taraftarlarının yeni sezonun başlamasıyla birlikte formalarına kavuşacaklarını söyledi.
Resul BEŞİKÇİ
Samsun'a Temmuz-Ağustos çok yoğun gurbetçi izin akını olacak gelen gurbetçiler yeni versiyonu forma satın alacaktır.Yönetim bu konuda sınıfta kalmasın