Yılport Samsunspor'un başarılı defans oyuncusu Lubomir Satka, babalığı tattı. Leon ismini verdikleri çocuklarının 17 Mayıs'ta dünyaya geldiğini duyuran Slovak futbolcu, erken doğum nedeniyle geç de olsa evlatlarını kucaklarını aldıklarını açıkladı.
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/6654cfa845a64.jpg)
"AİLEMİZ BİR ARADA"
Sosyal medya hesabından oğlu Leon'un annesi Aless Capparelli ile ortak paylaşım yapan Satka, "Eve hoş geldin Leon. Leon bir ay önce doğmak istedi biz de onu birkaç gün beklemek zorunda kaldık ama bugünden itibaren ailemiz bir arada ve oğlumuz sonunda bizimle evde." ifadelerini kullandı.
Tugay BAŞSAN
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/6654cfa845a64.jpg)
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/6654cfb0c8bfa.jpg)
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/6654cfbb6f1f8.jpg)