Samsunspor Haber - Samsunspor'un başarılı futbolcusu Taylan Antalyalı, Fenerbahçe ile oynanan müsabakada gerçekleşen bir faul sonrasında rakip futbolcu Fred'e zarar verdi. Fred'in sağ bacak uyluk ön bölgesindeki tendonda meydana gelen yırtık, yapılan kontroller sonucu tespit edildi ve Fred'in en az 4 hafta sahalardan uzak kalması gerektiği açıklandı.
AĞZA ALINMAYACAK SÖZLER
Bu olayın ardından sosyal medyada Taylan Antalyalı, Fenerbahçe taraftarları tarafından yoğun bir linç kampanyasına maruz kaldı. Faulün bilerek yapıldığını düşünen ve takımlarının önemli bir oyuncusunun sakatlanmasına neden olduğunu iddia eden Fenerbahçe taraftarları, sosyal medya platformlarında Taylan'a yönelik ağza alınmayacak sözlerle saldırdılar.
SALDIRIYA GEÇTİLER
Özellikle Twitter ve Instagram gibi platformlarda organize olan taraftarlar, Taylan Antalyalı'yı hedef alarak çeşitli suçlamalarda bulundular. Bu durum, futbolun güzelliklerinden biri olan rekabetin ötesine geçerek, oyuncuların kişisel haklarına yönelik saldırılara dönüştü.
Ersin SARIALİOĞLU
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/01/65af70fcd4242.jpg)
Ersin SARIALİOĞLU
Taylan fredi sakatladigi için değil,maç sonu emre kılıç denen pigmeyle yapmiş olduğu paylaşım için linç yedi ve yiyecek.Bilgin olsun sayın gazateci
Deli oldular.yok faul değilmiş,yok sakatlanmış Çıktık aslanlar gibi oynadık en az 30 dakika önde baskı yaptık.
Fener ağlamaaaa aslan Taylan helal olsun adamsın
Bizim kaç tane topcumuz 3 ay 6 ay uzak kaldi sahalardan. Futbol bu normal. Yumuşaklık arıyorsanız kral oyundan Fredinize barbie giydirme oyunu oynatın lan
Aslanım Taylan başarılarının devamını dilerim ağzı olan konuşuyor
Fb.gs.macinda icardinin kemiklerini kırdılar buna ne diyeceksiniz
Ben samsun yasayan Fenerbahçe Taraftarıyım futbolda böyle durumlar olabilir ama ama mac sonu emre ile birlikte şarkılı paylaşım yaparak kime msj veriyor Bu çok yanlış bir sey hangi spor ahlakına hangi adamlığa sığar Fenerbahçe taraftarı az bile yapmış hak ediyor çünkü
SAMSUNSPOR'um vurdu gol oldu sesi İstanbul'un kanatsız kuşlar adası kanaryadan duyuldu selam olsun Şehrinin takımına sevdalı olanlara ölümüne SAMSUNSPOR
Adaş 1 puan cok önemliydi ama futbolcuların mac sonu paylaşım yapması doğru degil emre ile taylan Galatasaray da top oynamış adamlar mactan sonra şarkılı türkülü paylaşım yapiporlar Fenerbahçe Galatasarayla çekişiyor paylaşımla kime msj veriyorsun Samsun spor futbolcususun bu spor ahlakına sığmaz ayıp
Abi ben 13 yaşındayım ama şehrimin takımını destekliyorum. Neden herkes GS FB BJK tutuyor. Yaşasın şehrinin takımını tutanlar.
55 samsunspor
Bu kadar hassaslarsa gitsinler langırt oynasınlar. Futbol doğası gereği sert bir spordur. Kemik de kırılır, tendon da yırtılır, menisküs de olunur.
İlk maçta da sert ve kasti faullerle Fred’i sakatlamaya çalışmıştı. Allah belasını versin.
Gs macında bos kaleye atmayan emre ve Taylan fb maclarında yırtınoyorlar bu kokusmus ligi ve futbolu alın basınıza calın
Aglamayı bırakın kuşlar aynısını sizde icardiye yapptınız adam haftalardır oynayamıyor
İkardinin kırmadıkları yeri kalmamıştı. O haram puanlarda boğulacalar. Samsunlu olarak gurur duydum takımla.
Futbolun içinde sakatlıklar olması gayet doğal fred için 0zg0n0z umarım biran önce döner takımına katkı sağlamaya devam eder onun dışında yapılan eleştiri ve hakaretleri SAMSUNSPOR taraftarı olarak kınıyoruz Büyük FENERBAHÇE camiası ve TARAFTARLARINI sağ duyguya ve centilmenliğe davet ediyoruz..
Cok iyi haber olmus bravo
İnşallah sizin cinconlu futbolcularinizda sakatlanır aklın başına gelir