SAMULAŞ-KYK İŞ BİRLİĞİ!

SAMULAŞ-KYK İŞ BİRLİĞİ!

SAMULAŞ, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Genel Müdürlüğü tarafından 100'üncü yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve 40 ilden 375 personelin katıldığı İl Eğitim Koordinatörleri ve Sorumluları Eğitimi'ne 'ulaşım desteği' sağlıyor

19 Temmuz 2019 - 11:13

Gençlik ve Spor Bakanlığı KYK Genel Müdürlüğü'nün il eğitim koordinatörleri ve yurt eğitim sorumlularına yönelik düzenlediği 5 günlük eğitim programı, 19 Mayıs'ın 100'üncü Yılı etkinlikleri kapsamında Samsun'da gerçekleştiriliyor. Samsun Valiliği ve Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin de katkı verdiği eğitimlere SAMULAŞ da 'ulaşım' desteği sağlıyor.

OMÜ YERLEŞKESİ'NDE SAMULAŞ STANDI

KYK Genel Müdürlüğü'nün düzenlediği ve 40 ilden 375 kişinin katıldığı İl Eğitim Koordinatörleri ve Yurt Eğitimi Sorumluları Eğitimi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Kurupelit Yerleşkesi içerisinde bulunan Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurdu'nda başladı. Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri Selim Cerrah, Eğitim Daire Başkanı Oktay Mahşer ile KYK Genel Müdürü Recep Ali Er'in de katıldıkları 5 günlük eğitimlere SAMULAŞ da 'ulaşım' desteği veriyor. Eğitimlerin verildiği yurtta kurulan SAMULAŞ standına gelenler 2 binişlik kart ya da tam Samkart satın alarak OMÜ kampüsü içerisinde ya da Samsun kent merkezine seyahat etme imkanı buluyor.

KASAPOĞLU'NDAN SAMULAŞ'A TEŞEKKÜR

SAMULAŞ görevlileri ayrıca, eğitim programı için Samsun'da bulunan konuklara otobüs ya da tramvay seyahat saatleri hakkında detaylı bilgi verirken kent ile ilgili tanıtımlar yapıp gezilip görülecek yerlerle ilgili tavsiyelerde de bulunuyor. KYK Samsun Bölge Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, "Kurumumuz için çok önem büyük önem taşıyan eğitim programlarımızı bu yıl Samsun'da gerçekleştiriyoruz. Her şeyin mükemmel şekilde planlandığı eğitim programlarımıza katılan konuklarımıza ulaşım imkanı sağlayan SAMULAŞ'a teşekkür ediyoruz" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
33,3 milyon lira destek
33,3 milyon lira destek
Ev alırken betonuna kadar soru sorun
Ev alırken betonuna kadar soru sorun