Yeniden Refah Partisi Kavak Belediye Başkan Adayı Şerif Ün, meclis üyesi adayı Kavak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Osman Atlı’nın düzenlediği iftar yemeğine katıldı. Saralan Mahallesi’nde gerçekleştirilen iftar sonrası açıklamalarda bulunan Şerif Ün, halkın gösterdiği teveccühle karşılandıklarını belirterek, "Gittiğimiz her yerde halkın teveccühü ile karşılaşıyoruz. Vatandaşlarımız bizi başkan olarak görüyor. Kavak’a ahlaklı belediyecilik gelecek diye biz de söz veriyoruz. Biz gönüllerde aldık, vatandaşımızın sevgisi ile aldık. Biz de birileri gibi kibir yok. Bizim tek derdimiz hizmet" dedi.
SEVGİYLE KARŞILANDILAR
Öte yandan, Kavak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Osman Atlı da iftar sonrası bir açıklama yaparak, Saralan'da doğup büyüdüğü yerde buluşmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. Atlı, "Bugün doğup büyüdüğüm Saralan’da iftarımızı açtık, köylülerimizle buluştuk. Büyük bir sevgi ile karşılandık. Ben 7’den 70’e herkese teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.VATANDAŞLARDAN DESTEK
İftar yemeği, Saralan Mahallesi'nde duygusal anlara sahne oldu. Vatandaşlar, adaylara yoğun ilgi göstererek, desteklerini dile getirdiler. Mahalle sakinleri, adaylara yönelik samimi ve içten yaklaşımlarıyla dikkat çekti.
Mert Volkan Gün