Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), Bafra Şube Müdürlüğü'nde önemli bir değişikliğe gidildi. Selahattin Şahin'in ayrılmasıyla boşalan müdürlük görevine daha önce SASKİ 19 Mayıs Şube Müdürlüğü'nde görev yapan Özcan Kodal getirildi.
4 AYDA 3 MÜDÜR DEĞİŞTİ
SASKİ Bafra Müdürlüğü'nde son dört ayda sık sık yönetim değişiklikleri yaşanıyor. Volkan Ünlü'nün ardından Ziya Baki ve Selahattin Şahin müdürlük görevine atanmıştı. Şimdi ise bu göreve Özcan Kodal getirildi. SASKİ Bafra Müdürlüğü'nde bu değişikliklerle birlikte son dört ayda üçüncü yeni müdür göreve başladı.
Ebubekir YILMAZ
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/06/66671d1fc4165.jpeg)