19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında 18-24 Mayıs 2024 tarihleri arasında Samsun İlkadım Satranç Salonu’nda düzenlenen şampiyonaya 159 sporcu katılım sağladı. Final maçlarının tamamlanmasının ardından kategorilerinde dereceye giren sporculara madalya ve kupalarını; Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci ve İlkadım Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan takdim etti. İl Müdürü Feyzullah Dereci sporcularımız ile sohbet ederek, tebrik etti.
Mert Volkan Gün
Spor
Yayınlanma: 26 Mayıs 2024 - 10:20
Satranç Şampiyonası'ndan ödülleri Dereci verdi
Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası sona erdi.
Spor
26 Mayıs 2024 - 10:20