‘SEN ÇEKİL İSMAİL BAŞKAN DEVAM ETSİN’
Reklam
  • Reklam

‘SEN ÇEKİL İSMAİL BAŞKAN DEVAM ETSİN’

Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, “Geçen hafta beni gecenin bir yarısı Aykut Çepni aradı. Galip Beyefendi; ‘siz büyük iş adamısınız, işleriniz çok, bu kadar işin arasında Samsunspor'la ilgilenemezsiniz. Siz çekilseniz de İsmail Uyanık devam etse’ gibi bir ricada bulundu. Reddettim” dedi

26 Kasım 2019 - 12:57

 

MESAJ GETİRDİ

Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, dün ilk kez basının karşısına çıktı. Nuri Asan Tesisleri’nde şirketleşme sürecinden sonra yaşanan birçok konuya açıklık getiren Yıldırım’ın açıklaması gerçekleri gün yüzüne çıkardı. Yıldırım’ın, yaptığı açıklamada en çok dikkat çeken konulardan ise Samsunspor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Aykut Çepni ile yaptığı görüşmeyi anlatması oldu. Yıldırım, Çepni’nin kendisine Galip Öztürk’ten kendisine mesaj ilettiğini söyledi.

‘REDDETTİM’

Yıldırım,  “Geçen hafta beni gecenin bir yarısı Aykut Çepni aradı. Kendisini de hiç bilmem, tanımam. Benden bir ricada bulundu. Galip Beyefendi; ‘siz büyük iş adamısınız, işleriniz çok, bu kadar işin arasında Samsunspor'la ilgilenemezsiniz. Siz çekilseniz de İsmail Uyanık devam etse’ gibi bir ricada bulundu. Ve bunu burada ilk defa söylüyorum. Reddettim. Bırakın dedim, para benim ben yapacağım. ‘Niye bırakayım. Niye İsmail başkana bırakayım’ dedim. Yüksel Yıldırım yapsa ne olur" diye konuştu. 

 

Mustafa ATASEVEN

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BOTAŞ Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğünden: 268 KİŞİLİK PERSONEL ALIM İLANI
BOTAŞ Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel...
TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK...