Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak ve İl Başkanı İbrahim Yaşar ile birlikte Kavak Belediye Başkanı Şerif Ün'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
BAŞKANIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUZ
Ziyaret sırasında konuşan Suat Kılıç, Başkan Şerif Ün'ün daha önce de iki dönem belediye başkanlığı görevini başarıyla yürüttüğünü belirterek, "Değerli Başkanımız Şerif Ün’e geçmişte iki dönem daha yürüttüğü görevinde yeni dönemde de başarılar diliyoruz" dedi. Kılıç, Şerif Ün'ün tecrübesi ve hizmet anlayışıyla ilçeye önemli katkılar sağlayacağına inandıklarını vurguladı.
HALKLA GÜÇLÜ BAĞ KURACAĞIZ
Ziyaret sırasında genel siyasi gündem ve yerel yönetimlerle ilgili değerlendirmelerde de bulunuldu. Suat Kılıç, Yeniden Refah Partisi olarak yerel yönetimlerde ahlaklı, etkin hizmet ve halkla güçlü bir bağ kurma ilkelerini benimsediklerini ifade etti. Kavak gibi önemli ilçelerde bu vizyonun hayata geçirilmesinin önemine dikkat çeken Kılıç, partilerinin bu tür ziyaretlerle yerel yöneticilere destek olmaya devam edeceğini söyledi.
İLÇENİN GELECEĞİ İÇİN İŞ BİRLİĞİ
Görüşmenin sonunda, Kavak ilçesinin geleceği için iş birliği ve dayanışma mesajları verildi. Başkan Şerif Ün, yeni dönemde de vatandaşların beklentilerini karşılamak ve ilçenin kalkınması için var gücüyle çalışacağını belirtti. Yeniden Refah Partisi heyeti de Kavak'ın gelişimi için gereken her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.
Ersin SARIALİOĞLU
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/06/665f088ce8dca.jpg)
Ersin SARIALİOĞLU