Samsun Tenis Kulübü, ülkemizin dört bir yanından gelen 91 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen 12 yaş kış kupası Türkiye Serisi'ne ev sahipliği yaptı. Turnuva, 19 - 23 Şubat tarihleri arasında düzenlendi ve tenis tutkunlarını büyüledi. Çift erkekler kategorisinde Kuzey Önder ve Kuzey Karabekiroğlu'nun gösterdiği performans, yarı finalde tüm gözleri üzerine çekti. Aynı şekilde, çift kadınlarda İpek Duru Güçlü ve Naz Mira Boğatur da başarılı bir mücadele sergileyerek yarı finale yükseldi.
‘GÜZEL BİR DUYGU’
Samsun Tenis Kulübü'nün ev sahipliğinde gerçekleşen bu büyük organizasyon, tenisseverler için unutulmaz anlarla dolu bir deneyimdi. Kulüpten yapılan açıklamada, “Katılan tüm sporcuları tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Şehrinizdeki sporcu ve sporcu velilerinin memnuniyetini görmekten mutluluk duyduğunuzu belirtmek güzel bir duygu” ifadelerine yer verildi.
SAMSUN HABER
Yayınlanma: 26 Şubat 2024 - 09:52
STK'da kış kupası tutkusu
Samsun Tenis Kulübü, 12 yaş kış kupası Türkiye Serisi'ne ev sahipliği yaparak 91 sporcuyu ağırladı. Turnuva, üç gün süren mücadelelerle tenis tutkunlarına unutulmaz anlar yaşattı
SAMSUN HABER
26 Şubat 2024 - 09:52
İlginizi Çekebilir