SAMSUN HABER- Samsun Emniyet Müdürlüğü ekiplerince; Atakum ilçesi Büyükkolpınar Mahallesi’nde ikametleri gözetleyerek hırsızlık yapma eyleminde olan Z.K. (42) ve F.G (33) isimli kadınlar, polis ekiplerinin dikkati sayesinde kıskıvrak yakalandı.
HER İKİSİNİN DE 152 SUÇ KAYDI VAR
Kırıkkale ilinden Samsun iline hırsızlık yapmak amacıyla geldikleri tespit edilen ve her ikisinin de 152 suç kaydı bulunan şahıslar, Sivas ve Yozgat illerinde farklı tarihlerde yaklaşık değeri 300.000 TL olan ziynet eşyası ve nakit para hırsızlıklarını gerçekleştirdikleri tespit edildi.
Z.K. ve F.G. Samsun’da herhangi bir hırsızlık olayına karışmadan yakalanarak gözaltına alındı.
Ersin SARIALİOĞLU