Samsun Haber - Samsun'da AK Parti İlkadım Belediye Başkan aday adayı Süleyman Kaldırım, İlkadım adayının belli olmasının ardından yaptığı açıklamada sitem etti.
ÖNDE ÇIKTIK DEĞERLENDİRME DIŞI BIRAKILDIK
Süleyman Kaldırım, aday belirleme sürecinde yapılan anketlerde birinci çıktığını ancak değerlendirmeye alınmadığını belirterek, yaptığı açıklamada "Partimizin yaptırdığı anketlerde önde olan şahsım, anketlerden çıkartılarak bilinçli bir şekilde değerlendirme dışı bırakılmıştır. Bilinmelidir ki; Ak Parti’nin sahibi millettir. Seçimlerde beklentisiz bir şekilde çalışan, bayrak asan gençlerimizin, ev ev dolaşan kadınlarımızın ve tüm mesaisini muvaffak olmak için harcayan çok kıymetli teşkilat üyelerimizin hakkını gözetmeden, kendi adamım olsun düşüncesiyle hareket eden kişi/kişiler herkesin hakkına girmiştir." dedi.
AK PARTİ'NİN SAHİBİ MİLLETTİR
Yapılan anketlerde önde olmasına rağmen bilinçli bir şekilde değerlendirme dışı bırakıldığını kaydeden Süleyman Kaldırım, yaptığı açıklamada ayrıca şunları dile getirdi:
"Partimizin yaptırdığı anketlerde önde olan şahsım, anketlerden çıkartılarak bilinçli bir şekilde değerlendirme dışı bırakılmıştır.
Bilinmelidir ki; AK Parti’nin sahibi millettir. Kıymetli hemşerilerim merak etmesinler. Bu saatten sonra biz yine Samsun için, İlkadım için önceden olduğu gibi hizmet etme yolları arayacak ve elimizden geldiğince şehrimize hizmet edeceğiz. Son olarak, bu süreçte hep yanımda hissettiğim parti mensuplarımız ve milletimize destek ve duaları için teşekkür ediyorum. Allah’a emanet olunuz." Haydar ÖZTÜRK
"Partimizin yaptırdığı anketlerde önde olan şahsım, anketlerden çıkartılarak bilinçli bir şekilde değerlendirme dışı bırakılmıştır.
Bilinmelidir ki; AK Parti’nin sahibi millettir. Kıymetli hemşerilerim merak etmesinler. Bu saatten sonra biz yine Samsun için, İlkadım için önceden olduğu gibi hizmet etme yolları arayacak ve elimizden geldiğince şehrimize hizmet edeceğiz. Son olarak, bu süreçte hep yanımda hissettiğim parti mensuplarımız ve milletimize destek ve duaları için teşekkür ediyorum. Allah’a emanet olunuz." Haydar ÖZTÜRK
Bırakın Allah aşkına hangi Halk istemiş sizi komik olmayın sayın başkan,bırakın şu Samsun'un İlkadım' in yakasını, başka bir iş arayın Allah gözünüzü doyursun bu ne aç gözlülük böyle Samsun sizemi parsellendi ihsan kurnaz neden hak etmiyor bı soylesenizde bizde bilsek bu ne denemek, ihsan kurnaz'in hiç mi hizmeti yok bu teşkilata.