Samsunspor haber-Yılport Samsunspor, Süper Lig maçında Antalyaspor'u 2-0 mağlup ederek önemli bir zafer elde etti. Ancak maç sonrası yaşanan ilginç olay, futbolseverleri şaşırttı. Maçın son düdüğüyle birlikte, Yılport Samsunsporlu futbolcular galibiyeti taraftarlarıyla paylaşmak için sahaya indi. Taraftarlarla coşku içinde buluşan oyuncular, alkış ve tezahüratlarla karşılandı.
TAYLAN’IN SOYUNMA ODASI TERCİHİ ŞAŞIRTTI
Ancak maç sonrası soyunma odasına gitmek istemeyen bir isim dikkat çekti. Futbol Direktörü Fuat Çapa ve Samsunspor yöneticisi tarafından taraftarlarla kutlamaya katılması istenen Taylan Antalyalı, ilginç bir şekilde soyunma odasına gitti. Taylan Antalyalı'nın kolundan tutularak taraftarların yanına gitmesi için yönlendirilmesine rağmen, oyuncunun direnç gösterdiği ve soyunma odasına gitmeye kararlı olduğu görüldü.
KULÜPTEN AÇIKLAMA BEKLENİYOR
Bu ilginç olayın ardından, Samsunspor yönetiminden konuyla ilgili bir açıklama bekleniyor. Futbolseverler, Taylan Antalyalı'nın bu tutumunun altında yatan nedenleri öğrenmek istiyor. Oyuncunun, takım içindeki ilişkilerde yaşanan olası bir gerginliğin yansıması olup olmadığı da merak konusu. Ersin SARIALİOĞLU
Bu ilginç olayın ardından, Samsunspor yönetiminden konuyla ilgili bir açıklama bekleniyor. Futbolseverler, Taylan Antalyalı'nın bu tutumunun altında yatan nedenleri öğrenmek istiyor. Oyuncunun, takım içindeki ilişkilerde yaşanan olası bir gerginliğin yansıması olup olmadığı da merak konusu. Ersin SARIALİOĞLU
Ya kardeşim sen adami Galatasaray maçında yuhala ondan sonra Yok kutlamaya neden katılmadın adam gibi adam Taylan Antalyali bizim taraftarlar hemen Gaza gelir nede olsa samsunlu..ama sonunu düşünmeyen Kahraman olamaz
Sen GS oyuncusu değilsin Taylan efendi. Oradan kovuldun bunu unutma. Samsunspordan ekmek yiyorsun. Dolayısıyla GS maçlarında varını yoğunu vererek Samsun için son terini dökmelisin. Bunu hiçbir zaman unutma, sen GS den kovuldun, GS topçusu değilsin. GS ve FB arasındaki şampiyonluk yarışı seni ilgilendirmez. Sen Samsun için oynamalısın ve kazanmalısın.
Sen profosyönel bir futbolcuysan Taylan efendi çıkıp her maç aldin paranin hakkini vereceksin bu tartışmaya açık deyil.İkincisi seyirci her mağlubiyette birilerinde kusur arar bu bihafta sen olursun bi hafta başkası .Hic bir şeyi şahsi algilamicaksin futbolda.Bulunmaz hint kumaşıda deyilsin.Olsan ne olur olmasan ne olur neticede 11 oyuncu çıkacak o sağaya.Alikslanirken iyi yuhalandinmi kötü:).Yok öle bi dünya kaybedeni kimse alkışlamaz.
Ben onu bunu bilmem ama Antalya maçındaki kadro kemik kadro öyle düşünüyorum
Fofana ve Bola
Terbiyesizlik. Saygınlık. Yaptın. Hiç. Bir. Futbolcu. Samsundporumuzun. Üstünde. Olamaz. Disiplin. Cezası. Verilsin. Yönetim. Bekliyoruz
Adam olsa Galatasaray'da kalırdı adam olmadığını gördük Fenerbahçe ve Galatasaray maçlarında
Bu hafta yedek soyundu ya ondandır. Takım ruhundan ayrıldı ise kendi bilir ve kadro dışı kalır. Zararı da jendisi çeker.
Adam olsa Galatasaray'da kalırdı adam olmadığını gördük Fenerbahçe ve Galatasaray maçlarında
Kim samsunlu olupta Fenerbahçe yüzünden futbolculara laf atıyorsa o taraftar gerçek samsunsporlu değildir
Ooo cinconlar atlamışlar hemen. Beğenmeyin siz biz BÜYÜK SAMSUNSPOR TARAFTARI sizleri tanıyoruz. Tuttuğunuz İstanbul takımı gelince SAMSUNSPOR kümeye diye bağıranlarsınız.
Taylana yapılan size yapılsaydı, ne yapardınız?
Para alamamıştır..
Yuhalamak olmaz, insan ne kadar anlamaya çalışsa da, mantıklı düşünse de duyguları olan bir varlık olarak etkilenmesi normaldir. Taylan' ın gönlünü alalım. Yönetim konuşsun, Samsun'daki maçta, maç başlamadan önce Taylan tribüne çağrılır ve barışma sağlanmış olur. Yada antremana tatlı getirelim. İş tatlıya bağlanır. Hep birlikte başaralım, Samsunspor camiasına, bize yakışan şekilde davranalım. Sevgiler, saygılar
Galatasaray’ın oyuncusu kiralık bir oyuncu bu maçta oytatılmamalıydı, Gol Atsa Galatasaray kulübü yaktın bizi derdi, O yüzden Yğm kiralık oyuncular geldikleri kulüplerle oynan maçlarda protokol yapılarak oynatılmasın, Taylan seyirci ile barıştırılmalı, Sonuçta 3 ay sonra kulübüne geri dönecektir.
Öküz altında buzağı aramayın geçen hafta hain ilan Edip bu hafta bu haber tamamen saçmalıktan başka bir şey değil
Bedavami oynuyorsun, beğenmiyorsan git kardeşim, seni tutanmi var.nedir bu caka,dön gs macini bir izle artist.
Siz kimsiniz de fb için futbolcunuzu islikliyorsunuz. Siz Samsunspor değil fb taraftarisiniz. Samsun Galatasaray maçında emre Taylandan daha iyi oynayan kimler vardı saysaniza hadi. Fb gidin kendi takımınıza bakın Anadolu kulüplerini kendi menfaatleriniz için kullanmayı bırakın çekin pis şikeli ellerinizi Anadolu'dan.
Siz Taylan'a o kadar küfür edene ondan sonra deyin Taylan oynamadı. Fenerbahçe Hatayspor maçında şike var hakemler Galatasaray karşı bir tane kırmızı kart gören oyuncu görmedim ondan sonra adamlar oynadı ben olsam bende oynamam
madem çok iyiydin taylan galatasaray seni niye kiralık veriyor hersene bu galatasaray sevdasından çık sen kendin ol karakterini koy ortaya senin hakkını veren değerini bilenlerle ol !! yapma bu tarz davranışlar !!
Utanmistir taraftara gitmeye. Bir hafta önce duygusal hareket edip ekmeğini yediği takıma ihanet etmiştir.
Adamın çıkmaması normal değil mi adama demediğinizi bırakmadınız Tepkisinde haklı oyuna girerken yuhalandı ıslıklandı Biz bu ligi bu oyuncularla ***üreceğiz her birisine ihtiyacımız var iki İstanbul takımının kapışması bizi ilgilendirmiyor FB Alanya ya iki puan kaptırdı kimse Alanya futbolcularına laf söylemedi
Defolup gitsin taylan. Çıktıktan sonra emre diye tezahürat yapanları da anlamıyorum kesin cincon taraftarıdır. Ne oynadı da alkışlıyorsunuz
Kimse samsunsporda üstün görmesin kendini
Direk kadro dişi kalsin. Sen gel maçi galatasaraya sat oynama... Samsun'un ekmegini ye ama seni galatasaray atti kapiya. Iyi futbolcusun kendine gel burasi samsun biz neler görduk sen kimsin
Sus kofti çocuk