Samsun Haber - Terme ilçesinin Belediye Başkanı Ali Kılıç, Adalet ve Kalkınma Partisi'nden aday gösterilmemesi sonrasında sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı.
Kılıç, uzun yıllardır AK Parti'ye olan bağlılığını ve dava adamı kimliğini vurgulayarak, partisine olan sevgisi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla göreve geldiklerini belirtti.
VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞTIK
Açıklamasında Kılıç, belediye başkanlığı süresince Terme için hayata geçirdikleri projeleri ve gerçekleştirdikleri hizmetleri hatırlatarak, çocuklara daha iyi bir gelecek bırakma hedefi doğrultusunda var güçleriyle çalıştıklarını ifade etti. Ayrıca, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tensipleri ve halkın iradesiyle göreve geldiklerini söyleyerek, bu destekle birlikte görev süresi boyunca halkın beklentilerine cevap vermeye çalıştıklarını dile getirdi.
ADAYLIĞIM SÖZ KONUSU DEĞİL
Kılıç, "Ben AK Parti’ye gönlümü adamış, dava adamıyım. Hiçbir partiden ya da bağımsız aday olmam söz konusu değildir. İsimler ve dönemler değişse de, kalbe dokunan hep sevgiyle anılır. Çocuklarımıza sevgiyle yaşayacakları iyi bir gelecek bırakmak için var gücümüzle çalıştık. Terme için hayal olan birçok projeyi hayata geçirdik, birçok projenin de ilk adımlarını attık. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ve halkımızın iradesi ile bu makama geldik. Geldiğimizde nasıl şükrederek, hamdederek geldiysek, bugün de hamdederek, şükrederek ayrılacağız" dedi.
Ersin SARIALİOĞLU
Ersin SARIALİOĞLU