Termespor, Süper Amatör Lig Play-Off Grubu'nda transfer atağına devam ediyor. Sarı-siyahlı ekip, kadrosunu güçlendirmek adına dört yeni futbolcu transferini duyurdu. Yeni transferler arasında İlker Tuşcan, Mahmut Can Duran, Ahmet Karlıdağ ve Serkan Gül bulunuyor. İlker Tuşcan'ın katılımıyla takımın hedefleri arasında Bal Ligi'ne yükselmek de yer alıyor.
TAKIM GÜÇLENDİ
Mahmut Can Duran, Zonguldak Gelikspor'dan transfer edilirken, Ahmet Karlıdağ ise Vefaspor'dan Termespor'a katıldı. Serkan Gül'ün de takıma güç katacağı belirtilirken, kulüp transfer atağını sürdürmeye devam ediyor. Termespor'un yeni transferlerle güçlenerek başarılı sonuçlar elde etmesi bekleniyor.
Şükran AKÇAY
Spor
Yayınlanma: 24 Mart 2024 - 13:34
Termespor bombaları patlattı
Termespor, Süper Amatör Lig Play-Off Grubu'nda transfer atağını sürdürüyor. İlker Tuşcan, Mahmut Can Duran, Ahmet Karlıdağ ve Serkan Gül takıma katıldı. Yeni transferlerle güçlenen ekip, başarıya odaklanıyor
Spor
24 Mart 2024 - 13:34