Süper Amatör Lig Play-Off Grubu’nda termespor ile Ladik Belediyespor karşı karşıya geldi. Terme İlçe Stadı’nda oynanan karşılaşma büyük bir çekişmeye sahne oldu.
Termespor zorlu maçı 2-0’lık skorla kazanarak zirve yolunda önemli bir galibiyet elde etti. Sarı-siyahlılar puanını 7’e çıkararak üçüncü sıraya yerleşti.
Mert Volkan Gün
Spor
Yayınlanma: 21 Mart 2024 - 12:55
Termespor'dan kritik galibiyet
Termespor’dan kritik galibiyet
Spor
21 Mart 2024 - 12:55