Samsun Süper Amatör Play Off'larda mücadele eden Termespor, yarın saat 14.30'da deplasmanda Havza Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.
Termespor Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Karpuzoğlu, takımın hazırlıklarının sürdüğünü ve hedeflerinin galibiyet olduğunu belirtti. Karpuzoğlu, “Havza Belediyespor maçı için çalışmalarımız devam ediyor. Rakiplerimizle aramızdaki puan farkını açarak birinci olmayı hedefliyoruz” diye konuştu. Termespor, Play Off'ları başarıyla tamamlayarak BAL Ligi'nde yer almayı amaçlıyor.
Mert Volkan Gün
Spor
Yayınlanma: 16 Mart 2024 - 09:01
Termespor'un gözü BAL'da
Termespor Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Karpuzoğlu, takımın hazırlıklarının sürdüğünü ve hedeflerinin galibiyet olduğunu belirtti. Karpuzoğlu, “Rakiplerimizle aramızdaki puan farkını açarak birinci olmayı hedefliyoruz” dedi
Spor
16 Mart 2024 - 09:01