Samsunspor haber - Trabzonspor taraftarlarının, Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda gerçekleşen maçın ardından tuvaletlerde meydana gelen zararlar, stadyum yetkililerini endişelendirdi.
Taraftarlar, Samsunspor'a 3-1 yenilginin ardından kendilerine ayrılan bölümde bulunan lavabolara zarar verdi. Pisuvarları ve aynaları kıran taraftarlar, stadyum içinde maddi zarara neden oldu.
Olayın ardından stadyum görevlileri, zararın boyutunu belirlemek ve gerekli önlemleri almak için harekete geçti.
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/663778b8bcfe9.jpg)
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/663778c2aa7fa.jpg)
her maçları olay.... takımın kaptanı öyleyse taraftarının boyle olması normal tabi..
Görgüsüz, medeniyet yoksunları