‘Türkiye’de 4-5 takımdan biriyiz’
Reklam
  • Reklam

‘Türkiye’de 4-5 takımdan biriyiz’

25 Aralık 2020 - 11:15

‘ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR’

Yılport Samsunspor Futbol Akademi Direktörü Yücel Uyar açıklamalarda bulundu. Uyar, “Bildiğiniz üzere sıkıntılı bir süreç geçirdik. Futbol Akademi Başkanımız Mustafa Kemal Erkanat’ı kaybetmenin büyük üzüntü içerisindeyiz. Başkanımız Sayın Yüksel Yıldırım’ın geçirdiği Kovid-19 hastalığından dolayı geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Telefonla görüştüğümde Sayın Başkanımız Yüksel Yıldırım’ın sağlık durumu gayet iyiye gittiğini söyleyebilirim. Bütün sağlık ve hijyen kurallarına uyarak U19, U17, U16, U15 ve U14 takımları olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

‘OYUNCULARIMIZ KAMPA DAVET EDİLDİ’

Uyar, “Antrenman sayılarını U19 takımımız hariç sayılarını düşürdük. U19 takımımız 24 Ocak tarihinde profesyonel takımımızın ikinci devredeki fikstürü ile başlayacak diye planlarımızı yaptık. TFF Futbol Gelişim Direktörü Direktörü Oğuz Çetin ile yaptığım görüşmede U19 ligini başlatacaklarını U17 ligini de başlatmayı planladıklarını belirtti. Biz ara vermeden çalışan, Süper Lig dahil Türkiye’de 4-5 takımdan biriyiz. Oyuncularımız hazır durumda. Ertuğrul Sağlam hocamız sezon başı takım kampına 6-7 oyuncumuzu davet etti” diye konuştu. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Erdal
    3 hafta önce
    Sayın uyar insan konuşurken utanır yahu nerde o davet ettiğiniz oyuncular neden maç kadrosunda yoklar bursasporlamı karıştırıyorsun?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tasarruf insanlık duruşudur
Tasarruf insanlık duruşudur
Evinde ölü bulundu
Evinde ölü bulundu