Uyuşturucuyla mücadele için ’Uyuma’ butonu

Uyuşturucuyla mücadele için 'Uyuma' butonu

İçişleri Bakanlığı Samsun Valiliği'nin resmi internet sitesine ilişkin yeni tasarımını tamamlayarak hizmete açtı. Yeni tasarımda ana görsel ve linklerde, Samsun'un tanıtımına ilişkin haber ve görüntüler yer aldı. Sitede ilk kez vatandaşların uyuşturucu ticaretine ilişkin ihbarları için ‘Uyuma’ butonu da konuldu

21 Mart 2019 - 09:46 - Güncelleme: 22 Mart 2019 - 11:11

İçişleri Bakanlığı'nın Samsun Valiliği'nin resmi internet sitesini yeniden güncelledi. Sitenin ana duyuru link bölümüne Samsun’a ilişkin temel bilgiler, Atatürk'ün Samsun’a çıkışının 100. Yılı, Bandırma Vapuru, 18 Mart Çanakkale etkinlikleri, Atatürk Parkı ve Onur Anıtı ile Şahinkaya Kanyonu'na ilişkin haber ve görseler yerleştirildi. Samsun Valisi Osman Kaymak'ın katıldığı programlar için ise 'Vali'den Haberler' adıyla yeni bir bölüm oluşturuldu.

SİTE TAMAMEN YENİLENDİ

İçişleri Bakanlığı Samsun Valiliği'nin resmi internet sitesine ilişkin yeni tasarımını tamamlayarak hizmete açtı. Yeni tasarımda ana görsel ve linklerde, Samsun'un tanıtımına ilişkin haber ve görüntüler yer aldı. İçişleri Bakanlığı'nca yapılan yeni internet sayfası tasarımında Samsun ile ilgili tanıtıma yönelik haberler ağırlıklı olarak yer aldı. Kızılırmak Deltası, Kuş Cenneti'nin yanı sıra, Samsun'un mutfak kültürü, Olimpiyat Şampiyonu Yaşar Doğu gibi Samsun'un yetiştirdiği ünlü isimlerin yer aldığı bir bölüm de oluşturuldu.

VALİ’DEN HABERLER İÇİN AYRI BÖLÜM

Samsun Valiliği'nin yeni internet sitesinde Vali Osman Kaymak'ın katıldığı program ve etkinliklerin yanı sıra, önemli gün ve haftalara ilişkin mesajları ise Vali'den Haberler' adı altında bir bölümde kamuoyuna duyurulacak. 

UYUŞTURUCU İHBARLARI İÇİN İHBAR BUTONU

Samsun Valiliği'nin internet sitesinde vatandaşların taleplerini iletebilmeleri için Açık Kapı, kamu yatırımlarının izlenebilmesine olanak sağlayan İl Yatırım Takip Sistemi ile uyuşturucu ile mücadeleye katkı sağlamak için de Samsunluların sokakta gördükleri uyuşturucu ticaretini ihbar etmelerine olanak sağlayacak ‘Uyuma Projesi’ kapsamındaki buton da sitede yerini aldı. Samsun Valiliği'nin resmi internet sayfasına tıklayan vatandaşlar Cumhurbaşkanlığı, İçişleri Bakanlığı, e-Devlet ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi'nin resmi internet sayfalarına da tıklayarak ulaşabilecekler.

Kaynak: Gülsüm ATİK

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Elleri olmadan  2 kez dünya  şampiyonu oldu
Elleri olmadan 2 kez dünya şampiyonu oldu
Şampiyonluk için yarıştılar
Şampiyonluk için yarıştılar