Verdiğimiz sözlerin tamamını tutacağız
Reklam
Reklam
  • Reklam

Verdiğimiz sözlerin tamamını tutacağız

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çay TV canlı yayınında Hasan Yavuz Bakır’ın gündeme dair sorularını cevapladı. Demir, seçim döneminde söz verilenlerin tamamının da hayata geçirileceğini söyledi

19 Kasım 2020 - 11:22

Çay TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Yavuz Bakır’ın hazırlayıp sunduğu Perspektif programının dünkü canlı yayın konuğu Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir oldu. Yaklaşık 1.5 saat süren canlı yayında kentte devam eden projeler ve yapılacak yatırımlarla ilgili çalışmaları anlatan Başkan Demir, kırsal altyapıdan, kentsel dönüşüme, katlı otopark projelerinden Gülsan Sanayi Sitesi’nin dönüşümüne kadar birçok konuya değindi. Genel Yayın Yönetmeni Hasan Yavuz Bakır’ın tüm sorularına içtenlikle yanıt veren Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, iki yıla yakın süren başkanlık koltuğundaki çalışmaları tek tek anlattı.

SAMSUN’UN GELECEĞİNİ İNŞA EDECEĞİZ

Vizyoner bir bakış açısıyla Samsun’un geleceğini inşa ettiklerini ifade eden Başkan Mustafa Demir, sanayi alanları, turizm altyapısı gibi çalışmalarla kentin cazibe merkezine dönüşeceğini dile getirdi. Temelleri atılan ve atılacak olan projelerle Samsun’un bambaşka bir kimliğe bürüneceğini ve bunun için gece-gündüz çalıştıklarını anlatan Başkan Demir, seçim döneminde söz verilenlerin tamamının da hayata geçirileceğini söyledi.

HABER MERKEZİ

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hatice adalı
    5 ay önce
    Seçim öncesi hastane mahallesi kentsel dönüşümü için sayın bakan ile birlikte verilen söze rağmen hiç bir icraatın olmadığı hastane mahallesi , sayın başkan zannedersem sizi rahatsız etmiyor. Gündemde dahi olmayan mahalleleri gündeminize aldınız . bu mahalleyi yine gündem dışı bıraktınız. Bu kadar insanın mağduriyetini sıkıntısını rabbim sorsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fanatik kuş
Fanatik kuş
‘Sezon şimdi başlıyor’
‘Sezon şimdi başlıyor’