Samsun Haber - Vezirköprü ilçesinin Atatürk Mahallesi Muhtarı Ayhan Alper, mahalle genelinde önemli iyileştirmeler ve hizmetler sunarak büyük bir beğeni topluyor.
SORUNLARI ANINDA ÇÖZÜYOR
Ayhan Alper, özellikle sokak temizliği, yol genişletme ve temizleme projeleriyle mahalledeki yaşam kalitesini arttırıyor. Cadde ve bozulan yolların yapımına öncülük ederek ulaşım sorunlarına çözümler sunuyor. Ayrıca, internet sıkıntısı çeken sokaklara alt yapı desteği sağlayarak iletişim altyapısını güçlendiriyor.
VATANDAŞLARIN YARDIMINA KOŞUYOR
Muhtar Ayhan Alper, sosyal sorumluluk projelerine de ağırlık veriyor. Yağmur sularının gider temizliğinden tutun, kreş ve ana okulu çalışmalarına kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteriyor. Ailelere yönelik ev bakım ve onarım çalışmalarıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek oluyor.
MAHALLE HALKINDAN BÜYÜK BEĞENİ
Ramazan aylarında ise mahalle sakinlerine yönelik düzenlediği yemek ikramlarıyla bir araya gelerek dayanışmayı güçlendiriyor. Ayhan Alper'in vatandaşlarla yakından ilgilenip sorunlarına çözüm bulması, mahalle halkı arasında olumlu bir atmosfer oluşturuyor. Muhtar Alper'in liderliğindeki bu başarılı çalışmalar, Atatürk Mahallesi'nde toplumun refahını arttırıyor ve mahalledeki yaşam kalitesini yükseltiyor.
Kübra ÖKSÜZ
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/01/65b39c3df35ab.jpg)
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/01/65b39c55908a0.jpg)
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/01/65b39c705e7ae.jpg)
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/01/65b39ca979f89.jpg)
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/01/65b39cc96ae6d.jpg)