SAMSUN HABER- 30 Nisan - 2 Mayıs 2024 tarihlerinde Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Köprülü Mehmet Paşa Spor Salonunda gerçekleştirildi. Ödül Törenine Vezirköprü Kaymakamı Özgür Kaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Özata, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Burak Akça, İbrahim Sezer ve Murat Güven, Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uyar katıldı. Geleneksel oyunları unutmamak adına yapılan yarışmalara yoğun bir ilgi vardı. Toplamda 78 sınıfın katıldığı ilçe birinciliği izleyenlere kıyasıya mücadele ile keyifli anlar yaşattı.
Resul BEŞİKÇİ
SAMSUN HABER
Yayınlanma: 03 Mayıs 2024 - 09:20
Vezirköprü'de sınıflar yarıştı
Samsun Vezirköprü’de İlkokullarda Fiziksel Etkinlikler (İFET) ve Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği (GÇOŞ) İlçe Birinciliği yapıldı
SAMSUN HABER
03 Mayıs 2024 - 09:20
İlginizi Çekebilir