Samsun Haber - Yeniden Refah Partisi, 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler (Yerel) Seçimler öncesi Samsun'da iki ilçenin belediye başkan adayını açıkladı. Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı İbrahim Yaşar, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Adem Güney'in de yer aldığı toplantıda; Asarcık Belediye Başkan Adayı Hidayet Belik ve Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Alim Çakır ilan edildi.
SAMSUN'DA KARTLAR YENİDEN DAĞITILACAK
Samsun'da kartların yeniden dağıtıldığını belirten Adem Güney, "Samsun'da kartlar karılıyor. Allah'ın izniyle Milli Görüş belediyeceğini Samsun'a getireceğiz. Samsun halkı 31 Mart'ta şehrine sahip çıkacak. Yalana dolana talana 31 Mart'ta 'Dur' deyecek. Biz doğruya doğru yanlışa yanlış diyen partiyiz. İktidarın yaptığı tüm icraatlare doğru veya tümü yanlış demiyoruz. Asarcık ve Salıpazarı ilçesinde seçimi kazanabilecek iki arkadaşımızı tespit ettik. Biz Cumhur İttifakı'ndaydık. Şimdi ayrı giriyoruz." ifadelerini kullandı.
SAMSUN HABER
Yayınlanma: 16 Ocak 2024 - 19:02
Yeniden Refah Partisi Asarcık ve Salıpazarı adaylarını açıkladı
Yeniden Refah Partisi, 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler (Yerel) Seçimler öncesi Samsun'da iki ilçenin belediye başkan adayını açıkladı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Adem Güney'in de yer aldığı toplantıda; Asarcık Belediye Başkan Adayı Hidayet Belik ve Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Alim Çakır ilan edildi.
SAMSUN HABER
16 Ocak 2024 - 19:02
İlginizi Çekebilir