1-7 Mart Yeşilay Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikler renkli geçti. Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün yurtlarında kalan öğrenciler ve Yeşilay gönüllüleri ile vatandaşlar, Atakum sahilinde farkındalık yürüyüşüne katıldı. Yürüyüşün ardından sportif etkinlikler düzenlendi. Yarışmalarda dereceye girenler çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Program, uçurtma etkinliğiyle son buldu.
SAĞLIKLI YAŞAMA BİLİNCİ AŞILANDI
Katılımcılar, hem eğlendi hem de bağımlılık konusunda farkındalık oluşturulmasına destek verdiler. Etkinlikler, toplumda sağlıklı yaşam bilincinin artırılmasına katkı sağladı. Yeşilay Haftası etkinlikleri, katılımcılar arasında olumlu bir etki yarattı ve toplumda bağımlılıkla mücadele konusunda farkındalık oluşturulmasına yardımcı oldu.
Kübra ÖKSÜZ
SAMSUN HABER
Yayınlanma: 04 Mart 2024 - 11:22
Yeşilay'dan farkındalık yürüyüşü
Samsun'da Yeşilay Haftası'nda düzenlenen etkinliklerde farkındalık yürüyüşü ve spor yarışmaları renkli geçti. Katılımcılar uçurtma etkinliği ile keyifli bir hafta sonu yaşadı
SAMSUN HABER
04 Mart 2024 - 11:22
İlginizi Çekebilir