İlkadım Onur Ateş Spor Salonu'nda 19-20 Şubat 2024 tarihlerinde düzenlenen Yıldızlar Badminton İl Birinciliği sona erdi. Dereceye giren sporcular ödüllerini Badminton İl Temsilcisi Semih Üzer ve Okul Sporları Sorumlusu Sevil Tekeli'nin elinden aldı.
Yıldız kızlar kategorisinde birinciliği Bafra Atatürk Ortaokulu, ikinciliği ise Mehmet Akifersoy Ortaokulu kazandı. Yıldız erkekler kategorisinde ise birinciliği Galip Öztürk Ortaokulu, ikinciliği Bafra Cumhuriyet Ortaokulu, üçüncülüğü ise Bafra Atatürk Ortaokulu ve Özel Bahçeşehir Ortaokulu paylaştı. Sporcuların gösterdiği performans ve heyecan dolu müsabakalar izleyicilerden tam not aldı.
Şükran AKÇAY
Şükran AKÇAY