Samsun haber - Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve kendisiyle ilgili olduğu iddia edilen bir görüşmenin asla gerçekleşmediğini vurguladı
Yılmaz, açıklamasında medyanın doğru bilginin kaynağı olarak bilinmesi gerektiğini belirterek, "Ülkemizde kendisini millete ve milletin değerlerine ‘muhalif’ olarak konumlandıran, kutuplaşmadan beslenen ve haberciliğin tabiri caizse izzetine sürekli kara lekeler ekleyen medya mensupları yine iş başı yapmış" dedi.
BAHSE KONU HABER TAMAMEN YALAN VE İFTİRADIR
Bu tür medyanın sürekli olarak yanlış bilgi yaydığını ve toplumda kutuplaşmaya neden olduğunu ifade eden Yılmaz, iddiaların tamamen yalan, iftira ve algıdan ibaret olduğunu belirtti. "Sayın Cumhurbaşkanımız ve şahsım ile ilgili olarak geçtiği iddia edilen böyle bir görüşme gerçekleşmemiştir" diyen Yılmaz, söz konusu haberlerin gerçekle hiçbir ilgisinin olmadığını vurguladı.
GERÇEK BELEDİYECİLİĞİN MİMARI
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın liderliğinde Türkiye'nin her alanda kalkındığını ifade eden Yılmaz, "Sayın Cumhurbaşkanımız; gerçek belediyeciliğin ve Türkiye Yüzyılı’nın mimarı olarak ülkemizi ekonomiden sağlığa, tarımdan savunma sanayiye, çevreden şehirciliğe kadar her alanda kalkındırırken bizler de yol arkadaşları olarak zatıdevletleriyle büyük bir davaya hizmet etmenin gururu ve onuru içerisindeyiz" dedi.
TÜRKİYE YÜZYILI VİZYONUNA YAKIŞIR ŞEHİRCİLİK
Yılmaz, Türkiye Yüzyılı vizyonuna uygun olarak, afetlere karşı dirençli, iklim uyumlu, mahalle kültürünü yaşatan bir şehircilik anlayışıyla hizmet etmeye devam edeceklerini belirterek, "Bu noktada Türkiye Yüzyılı vizyonuna yakışır şekilde afetlere karşı dirençli, iklim uyumlu, mahalle kültürünü yaşatan şehircilik ufkuna sahip olarak AK Belediyelerimiz vasıtasıyla, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, milletimize dün olduğu gibi bugün de hizmet etmeye devam edeceğimizi belirtmek isterim" diye ekledi.
Ersin SARIALİOĞLU
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/06/66630b645d118.jpg)
Ersin SARIALİOĞLU
Tarımda çok yol katettik diyorsunuz siz bir samsunlu olarak tarımın ne halde olduğunu görmüyormusunuz sayın vekilim. Çukurova, dan sonra bafra çarşamba tarıma elverişli yerler siz bir çarşambalı olarak çarşamba, nın halini görmüyormusunuz sayın vekilim. Çarşamba, da tarım arazisi kalmadı her yer fındık oldu çünkü mazot gübre tohum alamadıkları için insanlar fındık dikti. Oturduğum mahallede her hanede inek vardı şimdi 300 haneli mahallede 5 kişide inek var ne oldu yüz yılda uçuyorduk. Belediyelere gelince sizin yaptığınız belediye başkanlığını hiç kimse yapmamıştır sizden sonra yapanlar malesef galericiler kralı olmuştur.
Milletvekilliğinde samsuna hiç bir faydası olmadı.