Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi'nde oynanan karşılaşmada, Samsunspor'un golünü Mehmet Can Yapal attı. Bu başarılı sonuçla birlikte U17 takımı, Elit A Ligi'nde mücadelesine devam edecek. Samsunspor kulübü ve teknik ekibi, genç yeteneklerinin sergilediği üstün performans ve elde edilen önemli galibiyet nedeniyle mutluluk duyduklarını belirtti.
SAMSUNSPOR
Yayınlanma: 28 Mayıs 2024 - 13:47
Yılport Samsunspor U17'den tek atış
Yılport Samsunspor U17 Takımı, TFF Elit A Ligi kapsamındaki Play Out Maçı'nda Mondihome Kayserispor U17 Takımı'nı 1-0 yenerek ligi devam etme hakkını kazandı.
SAMSUNSPOR
28 Mayıs 2024 - 13:47
İlginizi Çekebilir