Son dönemde Samsun'un Yakakent ilçesinde yapılan güvenlik uygulamalarında sürekli olarak radar tespit cihazlarının ele geçirilmesi, vatandaşlarda şaşkınlık ve endişe yaratıyor. Emniyet güçleri tarafından gerçekleştirilen rutin denetimlerde sıkça rastlanan bu durum, ilçede trafik kurallarına uymayan sürücülerin tespiti ve cezalandırılmasında artan bir başarıya işaret ediyor.
SUÇA VE SUÇLUYA GEÇİT YOK!
Yakakent İlçe Emniyet Amirliği ekipleri, yapılan uygulamalarda 2 adet radar tespit cihazı ele geçirmenin yanı sıra bir dizi uyuşturucu madde ve kesici aleti de ortaya çıkardı. Bu durum, emniyet güçlerinin bölgedeki suçla mücadelede kararlılığını ve etkinliğini gösteriyor.
Ersin SARIALİOĞLU
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/02/65c08f02d1287.jpg)