Trendyol Süper Lig'de Adana Demirspor deplasmanında Samsunspor taraftarına bıçaklı saldırı sonrası kırmızı beyazlı camia ayağa kalkmıştı.
YILDIRIM'DAN SANCAK'A CEVAP
Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak'ın sosyal medya üzerinden Samsunspor camiasından özür dilemesine, Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan cevap gecikmedi.
TÜRK FUTBOLUNDAKİ OLAYLARI BİRLİKTE ÖNLEMELİYİZ
Başkan Yıldırım, x (Twitter) sosyal medya platformundan Murat Sancak'ın gönderisini alıntılayarak, "Murat Başkanım, büyüksünüz. Teşekkürler. Türk futbolunda bu tür olayları birlikte ōnlemeliyiz. Açıklaman yerinde, zamanında ve muhteşem olmuş. Samsunspor camiası adına Teşekkürler bu yapıcı davranışınız için." ifadelerini kullandı.
Tugay BAŞSAN
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2023/12/656c7c02cb6e5.jpg)