Samsunspor haber - Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Trendyol Süper Lig’de sezonun tamamlanmasının ardından sosyal medyadan yazılı açıklama yaptı. Zorlu bir sürecin ardından lige kalmayı başaran kırmızı-beyazlıların başkanı Yıldırım, “İnananların hikayesi mutlu bitermiş. Bizim de bu sezon Samsunspor olarak bir hikayemiz oldu ve mutlu bitti” şeklinde konuştu.
‘VERİLMİŞ BİR SÖZÜMÜZ VAR’
Teknik direktör Markus Gisdol’un, ayrılmasının ardından yeni teknik adam arayışlarına yoğun bir şekilde devam eden kırmızı-beyazlıların başkanı Yüksel Yıldırım, “Bize inananlara ve bizi destekleyenlere teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız. Artık önümüzdeki sezonun çalışmalarına başlıyoruz. Durmak yok, camiaya verilmiş sözümüz var” ifadelerini kullandı.
Ersin SARIALİOĞLU
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/66542b30aa4db.jpg)
Ersin SARIALİOĞLU