Kırmızı-beyazlı camiayı sahiplendiği hem saha içinde hem de özel hayatında gösteren tecrübeli oyuncunun, takım ilk 9 hafta galibiyet primi alamayınca kulüp personeline ‘Sizde bizim yüzümüzden prim alamıyorsunuz’ diyerek, kendi cebinden personele prim verdiği öğrenildi.
Kübra ÖKSÜZ
SAMSUNSPOR
Yayınlanma: 25 Şubat 2024 - 12:13
Zeki Yavru'dan kulüp çalışanlarına jest
Yılport Samsunspor’un kaptanı Zeki Yavru’nun sezon başında takımın kötü gittiği dönemlerde kulüp çalışanlarına jest yaptığı ortaya çıktı.
SAMSUNSPOR
25 Şubat 2024 - 12:13
Emeğine yüreğine sağlık gardasim adamsın adam
Akhisarı da üste taşıyan isimlerden biriydi hep göztepede olsun istedim akhisar düştügünde elvis manu ile ve güray ile olmadı. Başarılarının takımı. Şehir takımları futbola tribünle keyif veriyor. Başarılar Dilerim Samsunspora
İŞTE ADAM GİBİ ADAM BUNA DERLER.
Sporcunun zeki çevik ve ahlaklı...
Zeki Yavru, yavrum delikanlı.
...........
Zeki Yavru Futbolu Samsun'da bırakıp teknik ekipte görev verilmeli.Kulüp çalışanlarına bu jesti çok anlamlı ve çok değerli, kardeşimize bu örnek davranışı nedeniyle helal olsun onu alkışlıyoruz. Adam gibi Adam
Eğer bu haber doğruysa helal olsun Zeki Yavru'ya.
Eğer bu haber doğru ise Zeki Yavru yu ayakta alkışlamak gerekir. Böyle karakterli bir sporcuya sahip olduğumuz için ne mutlu biz Samsunsporlulara.