ASRİAD’a kutlama

ASRİAD’a kutlama

Asrın İş Adamları Derneği Samsun Şube Başkanlığı düzenlenen muhteşem bir tören ile birinci yılını kutladı.

09 Ekim 2019 - 10:56

Atakum ilçesinde bulunan BC Hotel Samsun'da yapılan programa Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. 

BİR YILI ANLATTI

Programda, ASRİAD'ın misyon ve vizyonunu anlatan 'Asra And' isimli video gösterimi yapılırken Başkan Furkan Okudan derneğin bir yıl boyunca gerçekleştirdiği faaliyetleri anlatıp, yapılan ve yapılması planlanan projeler ile ilgili bilgiler verdi.  

SAMSUN İÇİN ÖNEMLİ

STK'ların önemine değinen Samsun Valisi Osman Kaymak, şehirde turizm, sanayi ve tarım ile ilgili yapılan her çalışmaların iş dünyasına faydalı olacağını ifade etti. Vali Kaymak, ayrıca bir yıl gibi kısa sürede dernek çalışmalarının önemli bir katkı verdiğini belirterek, ASRİAD yönetimini tebrik edip, başarı temennisinde bulundu. 

DESTEKÇİSİYİZ

Şehrin katma değer ve istihdamını arttıran iş insanlarının önemine dikkat çeken Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise, Samsun'un yararına olacak her türlü yatırımın destekçisi olduklarını söyledi. ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, Vali Kaymak ve Başkan Demir'e günün anısına plaket takdim etti. Program birinci yıl pastasının kesilmesi ile son buldu. 

HABER MERKEZİ

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yüksel Yıldırım'dan Serkan Aykut'a:HADDİNİ BİL
Yüksel Yıldırım'dan Serkan Aykut'a:HADDİNİ BİL
Samsunspor'a  'Genk' dokunuşu
Samsunspor'a 'Genk' dokunuşu