Samsun'un Alaçam ilçesinde Okul Sporları Bocce Grup Müsabakaları yapıldı. 16 kız, 19 erkek bocce il birincisi takımlarının yarıştığı grup müsabakaları 2 gün sürdü. Çekişmeli maçlara sahne olan müsabakalara Samsun ili adına yarışan Alaçamspor Bocce Takımı'nın alt yapısını oluşturan Şadiye Muzaffer Turhan Anadolu Lisesi genç kız ve erkek takımları hem bocce petank takımlarda hem de volo basamak yarışmalarında grup birincisi oldu. Kazanılan başarının ardından bilgi veren beden eğitimi öğretmeni ve Bocce Milli Takım Antrenörü Gökhan Bozdemir, “Sporcularımız bu sene birçok branşta Türkiye Şampiyonluğu yaşadı. 3-4 Haziran tarihlerinde Aydın İncirliova’da yapılacak Bocce Türkiye Şampiyonasında Samsun’u temsil edeceğiz” ifadelerini kullandıb
Spor
Yayınlanma: 26 Mayıs 2024 - 10:40
Bocce'de Alaçam fırtınası
Okul Sporları Bocce Grup müsabakalarını Alaçam Şadiye Muzaffer Turhan Anadolu Lisesi genç kız ve erkek takımları kazandı
Spor
26 Mayıs 2024 - 10:40
İlginizi Çekebilir