Samsun'da CHP Atakum Adayı Serhat Türkel'in proje lansman toplantısına katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Ulaş Karasu, partisinin Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye isim vermeden sert tepki gösterdi.
Samsun'a gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Ulaş Karasu, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye isim vermeden "Kimse kendini CHP'den üstün görmeyecek. Kimse bu partinin oylarıyla başkan olup bu partiye ihanet içine girmeyecekler" diyerek tepki gösterdi.
ULAŞ KARASU ÇOK SERT KONUŞTU
Samsun'da CHP Atakum Belediye Başkan adayı Serhat Türkel'in proje lansman toplantısına katılan Ulaş Karasu, bu toplantıya katılmayan ve adaya destek vermediği iddiaları gündemde olan CHP Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'yi kastederek yaptığı konuşmada, "Kimse kendini CHP'den üstün görmeyecek. Kimse bu partinin oylarıyla başkan olup, bu partiye ihanet içine girmeyecekler. CHP'yi yok saymayacaklar. CHP'ye emek veren alın teri döken hiç bir karşılık beklemeden bu şehrin daha özgür, daha modern, daha çağdaş ülke olması için, Mustafa Kemal Atatürk'ün yolundan gitmesi için mücadele eden arkadaşların kimse alın terini yok saymayacak arkadaşlar" dedi.
Gazete Gerçek-ÖZEL HABER Haydar ÖZTÜRK
Samsun'da CHP Atakum Belediye Başkan adayı Serhat Türkel'in proje lansman toplantısına katılan Ulaş Karasu, bu toplantıya katılmayan ve adaya destek vermediği iddiaları gündemde olan CHP Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'yi kastederek yaptığı konuşmada, "Kimse kendini CHP'den üstün görmeyecek. Kimse bu partinin oylarıyla başkan olup, bu partiye ihanet içine girmeyecekler. CHP'yi yok saymayacaklar. CHP'ye emek veren alın teri döken hiç bir karşılık beklemeden bu şehrin daha özgür, daha modern, daha çağdaş ülke olması için, Mustafa Kemal Atatürk'ün yolundan gitmesi için mücadele eden arkadaşların kimse alın terini yok saymayacak arkadaşlar" dedi.
Gazete Gerçek-ÖZEL HABER Haydar ÖZTÜRK
Çok haklısın