İlkadım’da İletişim Semineri

İlkadım’da İletişim Semineri

İlkadım Belediyesi çalışanlarına verilen 'İletişim Semineri'nde konuşan Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Güçlü iletişimle insana dokunan hizmetler veriyoruz” dedi

07 Aralık 2019 - 11:43

İlkadım Belediyesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen 'İletişim Semineri'nde Prof. Dr. Bozkurt Koç ve öğretim görevlisi Aysu Gül Şanlı hizmet alanlarında vatandaşlarla daha iyi bir iletişim kurmanın kurallarını anlattı. Büyük bir katılımla yapılan seminerde önemli bilgiler verildi. 

‘İNSANA DOKUNAN HİZMETLER VERİYORUZ’
İletişim Seminerlerinin büyük önem taşıdığını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ise şunları söyledi: “Biz İlkadım Belediyesi olarak tüm mesai arkadaşlarımızla halkımıza hizmet sunarken daha profesyonel ve kurumsal bir yapıyı tesis etmek için çalışıyoruz. Bu nedenle ilk olarak iletişim becerilerimizin en doğru şekilde geliştirilmesi ve uygulanmasını hayata geçiriyoruz. Belediyecilik hizmetlerinin insanın hayatına dokunan her alanda olduğunu biliyoruz ve insanımız için en iyisini sağlamayı amaçlıyoruz. Bizlere verdikleri bilgiler ve güzel sunumları için değerli hocalarımıza ve yoğun katılım gösteren personellerimize teşekkür ederim.” Seminere ayrıca İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcıları Ramazan Bayraktar, Tanju Tonbuloğlu, Cemal Kulein ve belediye çalışanları katıldı.

Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Halil’den yoğun tempo
Halil’den yoğun tempo
SAMSUN’DAN TÜRK FUTBOLUNA ARMAĞAN:‘FUTBOLMATİK’
SAMSUN’DAN TÜRK FUTBOLUNA ARMAĞAN:‘FUTBOLMATİK’