• Reklam
İsmet Taşdemir’le devam

İsmet Taşdemir’le devam

Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı ve Samsun A.Ş. ortaklarından Yüksel Yıldırım, gazetemizde Yücel Uyar’la ilgili çıkan habere cevap verdi. Uyar’ın teknik direktör olmayacağını söyleyen Yıldırım, Teknik Direktör İsmet Taşdemir’le yola devam edeceklerini söyledi

16 Mayıs 2019 - 10:37

‘TAŞKIN’IN GÖNDERİLMESİNDE ETKİSİ OLMADI’

Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı ve Samsun A.Ş. ortaklarından Yüksel Yıldırım önceki gün sosyal medya hesabından, “Yücel Uyar da suç yoktur! Bunu adım gibi biliyorum! Onu yıprattırmam... Böyle yargılamayın! Diğerleri için yorum yapamam ve bir şey demiyorum. Sonuç ortada!” açıklaması yapmıştı. Bu açıklamanın ardından gazetemizde ‘Yücel Uyar teknik direktör mü oluyor?’ başladığı altında dün çıkan habere Yıldırım yine sosyal medya üzerinden cevap verdi. Yıldırım, “Ben Yücel Uyar hocayı sadece Taner hocanın gönderilmesinde hiçbir etkisi olmadığını, bu karar İsmail Başkan'ın talebi idi ve biz yönetim kurulu olarak onayladık. Durum budur” dedi.

‘YÜKSELİŞ SEZONUN’DA ŞAMPİYONUZ’

Yıldırım, “Yücel Hocamızın getirilme amacını İsmail Başkan çok önceden açıklamıştı. Tekrar söylüyorum Yücel Uyar'ı teknik direktör yapma gibi bir düşüncemiz yoktur! İsmet Hoca işinin başındadır! Benim bildiğim budur. Evet, bu sezon acemilik dönemiydi ve geride Kaldı. Evet, seneye daha güçlü bir takım ile oynayacağız ama aynı hocayla yola devam! Biz de ve hocamız da hatalarımızı gördük! Hepsini düzelteceğiz. Hedefe ulaşacağımıza yürekten inanıyoruz! Yükseliş Sezonu'nda şampiyonuz inşallah” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Havza’da engellilere kurs
Havza’da engellilere kurs
Fındıkta bayram müjdesi verilmeli
Fındıkta bayram müjdesi verilmeli