KARADENİZ’İN GÖZ BEBEĞİ DÜNYAGÖZ SAMSUN
Reklam
  • Reklam

KARADENİZ’İN GÖZ BEBEĞİ DÜNYAGÖZ SAMSUN

22 Ocak 2020 - 11:52

Kurulduğu 2011 yılından bu yana, Samsun’da gözün tüm branşlarında sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle bölge halkının göz sağlığı problemlerine çözümler sunduklarını belirten Dünyagöz Samsun hastane müdürü Sıtkı Aslan, “Samsun’da bulunan hastanemizde çalışan, her biri konusunda binlerce vaka tecrübesine sahip hekimlerimiz, dünyadaki en yeni teknolojilerle donatılmış cihaz altyapımız ve üstün hijyen koşullarına sahip hastanemiz ile bölge halkının yanı sıra, yurt dışından gelen hastaların da göz sağlığı için tercihi oluyor. Bu sayede ülkemizin sağlık turizmi konusunda son yıllarda yaptığı atılıma da önemli bir katkı sağlıyoruz” dedi.

Göz sağlığı konusunda dünyanın en büyük göz hastaneleri zinciri olan Dünyagöz Hastaneler Grubu, her türlü göz hastalığı tedavisini dünya standartlarındaki teknolojileri ve uzman hekimleri ile 2011 yılından beri Samsun halkının hizmetine başarı ile sunuyor. Mimarisinden medikal altyapısına kadar Dünyagöz Samsun’un tüm detaylarının, hasta memnuniyeti göz önünde bulundurularak tasarlandığını belirten hastane müdürü Sıtkı Aslan, “Samsun, tarihi, coğrafyası, insan yapısı ve ekonomisiyle tam bir dünya şehri. Dünyagöz Hastaneler Grubu olarak, bu güzel şehirde insanların göz sağlığı ile ilgili, tek çatı altında katarakttan lazere, göz estetiğinden çocuk göz sağlığına kadar tüm problemlerine cevap veren hastanemiz ile gurur duyuyoruz. İlkeli sağlık hizmetlerimiz, eksiksiz teknolojimiz, öğretim üyesi ve uzman doktorlardan oluşan medikal kadromuz ve tüm çalışanlarımız, Dünyagöz’ün yüksek standartlarının hastanemizde uygulandığından emin olmamızı sağlıyor. Önümüzdeki dönemde de, hizmet kalitemizi ve standartlarımızı daima yükseltirken, kurum değerlerimize olan saygı, duyarlılık, güven, ekip çalışması, mükemmellik ve yenilik ilkelerimize bağlı bir şekilde hastalarımıza hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi. 

BİR GÖZ MUAYENESİNDEN DAHA FAZLASI

Gözlerimiz, bütün duyu organlarımız arasında dünyanın güzelliklerini görmemizi sağlayan organken algımızın da yüzde 85’inin oluşmasına katkıda bulunuyor. Beynimizden sonra vücudumuzdaki en karmaşık ve önemli organ olarak öne çıkıyor. Samsun şube müdürü Sıtkı Aslan, “Vücudumuzun en önemli organlarından biri olan gözlerimiz; yaş, eksik beslenme, dış faktörler, genetik ve sistematik hastalıklar gibi pek çok durumdan direkt olarak etkilenmektedir. Doktorlarımız herhangi bir görme problemine sahip olmasanız da her yıl düzenli olarak yaptıracağınız kapsamlı göz muayenesi öneriyor. Hastanelerimizde yapılan “kapsamlı göz muayenesi” ile gözün sağlık haritası çıkarılmakta bu sayede; diyabet, beyin tümörü, AIDS, alzheimer, hipertansiyon, kan ve kalp hastalıkları, metabolik bozukluklar ve parkinson gibi birçok farklı hastalığın erken teşhis edilmesine olanak sağlanmaktadır” dedi. 

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trafiğe 630 bin 811 aracın kaydı yapıldı
Trafiğe 630 bin 811 aracın kaydı yapıldı
Terme'de eğitime destek
Terme'de eğitime destek