KARŞIYAKA’DA HER ŞEY ÜCRETSİZ
Reklam
  • Reklam

KARŞIYAKA’DA HER ŞEY ÜCRETSİZ

Sağlıklı nesiller yetiştirmek için çalıştıklarını söyleyen Karşıyakaspor Başkanı Mithat Kurumahmutoğlu, “Karşıyaka; spor forma parası, aidat gibi isimler ile çocuklarımızdan hiçbir ücret almıyor” dedi

30 Ekim 2019 - 11:34

 

‘YÖNETİMİMİZ GÜÇLENDİ’

1. Amatör Lig’de mücadele eden ve altyapı faaliyetlerini de sürdüren Karşıyakaspor’un Başkanı Mithat Kurumahmutoğlu açıklamalarda bulundu. Kurumahmutoğlu, “Karşıyakaspor 1985 yılında kurulmuş olup Canik Doğu Park dolgu sahasındaki amfi tiyatro altındaki kulüp binasında sportif faaliyetleri sürdürmektedir. Samsun’un köklü kulüplerinden olan kulübümüz birçok Türkiye şampiyonasında Samsunumuzu temsil etmiş ve yaş gruplarında çok sayıda şampiyonlukları vardır. İlklerin takımı olan Karşıyakaspor, Samsun Kadın Doğum Hastanesi’nden uzmanı doktor Semra Öden, daha sonra iş kadını Gülderen Semizoğlu, bu dönemde Gazi Hastanesi Fizyoterapisti Betül Yazıcı Kök ile çok daha güçlendi. Kulübümüz; forma parası, aidat gibi isimler ile çocuklarımızdan hiçbir ücret almıyor” dedi.

 

HEDEF SAĞLIKLI NESİLLER YETİŞTİRMEK

Başkan Yardımcısı Betül Yazıcı Kök ise, “Ekrem, Furkan ve Ömer hocamız sayesinde ekonomik şartlara rağmen altı yaş grubu ile Samsun amatöründe katılan futbol kulübümüz şimdi de U19 ve 1. Amatör hazırlıklarına başladı. Büyük bir aileyiz” dedi. Dr. Semra Öden ise, “Önemli olan sağlıklı nesiller yetiştirmektir. Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan alıkoyabiliyorsak ne mutlu bize. Çocuk sevgisi çok farklı. Onlar ile çok mutlu oluyorum. Özellikle Yılport Samsunsporumuza başarılar diliyoruz. İsmail Uyanık başkanımız ile şampiyonluk kupasını alacağımıza inanıyoruz. Yılport Samsunsporumuzu yalnız bırakmayalım. Stadyumda Samsun’da yaşayan bütün çocuklarımızı kulübümüze bekliyoruz” diye konuştu.

 

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
4 saatten fazla düğün olmayacak
4 saatten fazla düğün olmayacak
İlk hasadı Deveci yaptı
İlk hasadı Deveci yaptı