Kıyasıya yarış
Reklam

Kıyasıya yarış

U18 Bölgesel Atletizm Şampiyonası Samsun İl Seçmeleri yapıldı. 20 sporcu, Bölge Şampiyonası’na katılma hakkını kazanmak için kıyasıya yarıştı. Müsabakaları Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu da yakından takip etti

31 Temmuz 2020 - 14:16

‘SPOR ENGEL TANIMAZ’
Türkiye Atletizm Federasyonu'nun 2020 faaliyet takviminde yer alan U18 Bölgesel Atletizm Şampiyonası Samsun İl Seçmeleri yapıldı. İlkadım Atletizm Sahasında düzenlenen il seçmelerine 20 sporcu katılım sağladı. 6-7 Ağustos tarihleri arasında Trabzon ilinde düzenlenecek olan Bölge Şampiyonasına katılmak için ter döken sporcular, kategorilerindeki milli baraj puanı geçebilmek için kıyasıya yarıştılar. Yarışmaları yakından takip eden Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, “Pandemi sürecinden dolayı velilerin etkisiyle katılım az olsa da Millilik yolundaki müsabakalarda, müsabık sporcularımızı boş bırakacak değiliz. Spor engel tanımaz bizim için” dedi.

‘TESİSLER MİLLİ SPORCULARA AÇIK’
Kasapoğlu, “Tesislerimiz Milli sporcularımız için her koşulda açıktır. Önemli olan müsabık olan sporcuları yakalayıp, onların gündeminde sporu tutabilmemizdir. Buda yarışmalarda onun hamlelerinden birisidir. Ümit ediyoruz ki virüs biran önce ülkemizden ve dünyadan tamamen yok olur ve eskisi gibi sporcularımız tesislerimizi doldurarak büyük başarılara imza atarlar. Buradaki çalışmalarından dolayı Atletizm Samsun İl Temsilcimiz Sakin Beye, Spor Şube Müdürlüğümüze ve emeği geçen personellerimize teşekkür ediyorum. Bu bağlamda il seçmelerinde yarışan sporcularımıza başarılar diliyorum ve Trabzon'dan büyük başarılar ile döneceğimize inanıyorum” diye konuştu.
Mustafa ATASEVEN
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'a şehit ateşi düştü
Samsun'a şehit ateşi düştü
ACI ÖLÜM
ACI ÖLÜM