KLASMANLAR AÇIKLANDI

KLASMANLAR AÇIKLANDI

MHK tarafından yeni sezonda görev alacak olan hakem ve gözlemcilerin klasmanları açıklandı. Samsun bölgesinden Samet Çiçek, Süper Lig yardımcı hakemliği kariyerine devam ederken, aktif hakemliğine son veren eski Süper Lig hakemi Ercan Hellaç ise klasman gözlemcisi oldu

29 Temmuz 2019 - 11:07

SADECE ÇİÇEK VAR

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından 2019-2020 sezonunda hakem ve gözlemci klasmanları açıklandı. Samsun bölgesinden Samet Çiçek, Süper Lig yardımcı hakemi olarak bulunduğu yerde kalarak, Süper Lig’de görev alacak olan tek isim oldu. Öte yandan eski Süper Hakemi Ercan Hellaç, geride kalan sezonda 22 yıllık hakemlik kariyerini sonlandırmıştı. Hellaç, yeni sezonda klasman hakem gözlemcisi olarak görev alacak. Ercan Hellaç, TFF 2. ve 3. lig maçlarında sahaya çıkan hakemleri gözlemleyecek. 

İKİ BAYAN HAKEM

Ayrıca klasman hakemi olarak Erdem Mertoğlu, Egemen Artun, Gökhan Özbulut, klasman yardımcı hakemi olarak Bülent Uludoğan, Ahmetcan Akkoyun, Hasan Erdoğan, Mesut Hakalmaz, Mehmet Şenkaya ve Sezgin Şahbaz isimleri açıklandı. Samsun bölgesinden bayan klasman hakemi olarak Nurselin Kılıçaslan açıklanırken, bayan klasman yardımcı hakem olarak İrem Parsak ismi yer aldı. Aliberkay Gündoğdu bölgesel hakemliğe, Oktay Akıllı, Musa Çerindemir, Rahmi Görçay ve Emre Baş ise bölgesel yardımcı hakemliğe yükseldi.

Kaynak: Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
PEHLİVANOĞLU’NDAN TED’DE ÖNEMLİ MESAJLAR
PEHLİVANOĞLU’NDAN TED’DE ÖNEMLİ MESAJLAR
Karadeniz'de CHP'li belediyelerden dayanışma 
Karadeniz'de CHP'li belediyelerden dayanışma