KOLPINARSPOR’DA HEDEF BÜYÜK

KOLPINARSPOR’DA HEDEF BÜYÜK

Yeni kurulan Kolpınar Spor Kulübü yönetimi uzun vadede iyi bir yapılanma için çalışıyor. Mavi-beyazlıların ilk hedefi ile tesis projesi. Kulüp Başkanı Ersin Erbil, tesis projesi ile geleceğe dair sağlam adımlar atacaklarına inandıklarını söyledi

29 Haziran 2019 - 12:21

‘TESİS KAZANDIRMAK İSTİYORUZ’

İki buçuk ay önce kurulan ve kısa sürede 140 sporcuya ulaşan Kolpınar Spor Kulübü’nde hedef büyük. Yapılanma planlarının başında tesisleşme bulanan kulüp yönetimi belirledikleri yol haritası ile ilgili açıklama yaptı. Tesis projesiyle ilgili çalışmaların sürdüğünü belirten Kolpınarspor Yönetim Kurulu Üyesi Erkut Erbil, “Uzun vadeli bir yapılanma planımız var. Yapılanmaya öncelikle tesisleşmeyle başlayacağız. Tesis projemiz mimarımız tarafından hazırlanıyor. Projemiz hazırlandığında gerekli mercilerle görüşüp mahallemize bir tesis kazandırmak istiyoruz” dedi.

‘FARKLI BRANŞLARDA OLACAK’

Kolpınar mahallesine yeni kurulan kulüple birlikte mahallede yeni bir hava oluştuğunu belirten Kolpınar Spor Kulübü Başkanı ve Küçükkolpınar Mahallesi Muhtarı Ersin Erbil, “Kulübün kuruşuyla birlikte mahallede pozitif bir hava oluştu. Faaliyetlerimize futboldan başladık. Planladığımız tesisi mahallemize kazandırdığımızda yüzme, voleybol basketbol gibi çeşitli branşlarda da faaliyetlere başlayacağız" diye konuştu. 

‘ÖNCELİĞİMİZ GÜÇLÜ ALT YAPI’

Dört farklı kategoride liglere katıldıklarını belirten Antrenör Özkan Atalay, “İlerleyen dönemlerde planladığımız faaliyetleri hayata geçirebilirsek Samsun'u üst liglerde temsil edecek bir takım daha şehrimize kazandıracağız. Önceliğimiz ilk etapta güçlü bir altyapı kurmak ve bu altyapıda başarılı oyuncular yetiştirmek. Doğru bir yönetim anlayışı ile bunu başaracağız. Bu kulüpte bunu başaracak insanlar mevcut” şeklinde konuştu. 

Kaynak: Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Atakum'da eller Mehmetçik için semada
Atakum'da eller Mehmetçik için semada
Ortak paydamız İlkadım
Ortak paydamız İlkadım