Bu sonuçla Genç Bafraspor liderliğini sürdürdü. Maçta ilk yarıda Yasin'in attığı golle 1-0 öne geçen Genç Bafraspor, ikinci yarıda Alperen ve Oğuzhan'ın golleriyle farkı 3-1'e çıkardı. Bafra İ.Y.'nin beraberlik golüne rağmen Genç Bafraspor maçı 3-2 kazandı. Maçta gergin anlar da yaşandı ve orta hakem her iki takımdan birer oyuncuya kırmızı kart gösterdi. Alınan bu kritik galibiyet ile Genç Bafraspor liderliğini sürdürürken, Bafra İ.Y. de 32 puanla takip ediyor.
Ebubekir YILMAZ
Spor
Yayınlanma: 04 Haziran 2024 - 13:07
Lider Genç Bafraspor hata yapmadı
Samsun Amatör Ligi B Grubu'nda oynanan Bafra derbisinde Genç Bafraspor, Bafra İ.Y.'yi 3-2 mağlup etti.
Spor
04 Haziran 2024 - 13:07