3x3 Basketbol Yıldız Kızlar Türkiye üçüncüsü, Basketbol Yıldızlar Türkiye Beşincisi, 3x3 Küçükler Samsun şampiyonu olan Canik Uludağ Ortaokulu, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’yi ziyaret ettiler. 3x3 Küçükler Samsun şampiyonu olan takım, Sinop ilinde 03-07 Haziran 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan Küçük Kızlar Türkiye Finallerine ilimizi temsil edecek. Dereceye giren takımı tebrik eden İl Müdürü Feyzullah Dereci, Türkiye Finallerine gidecek olan küçük kız takımına başarılar diledi. Ziyarete Canik Gençlik ve Spor İlçe Müdür Tunsel Aslankoç, Okul Müdürü Zerrin Karagöl Şen, antrenör Ebru Tunçer ve eşi Murat Tunçer katıldı.
Mert Volkan Gün
SAMSUN HABER
Yayınlanma: 31 Mayıs 2024 - 14:06
Samsun'da başarılı basketbolcuları ağırlandı
Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, 3x3 Basketbol Yıldız Kızlar Türkiye üçüncüsü, Basketbol Yıldızlar Türkiye Beşincisi, 3x3 Küçükler Samsun şampiyonu olan Canik Uludağ Ortaokulu sporcularını ağırladı.
SAMSUN HABER
31 Mayıs 2024 - 14:06
İlginizi Çekebilir