Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları Daire Başkanlığının 2024 eğitim öğretim yılı faaliyet takviminde yer alan 'Futsal Yıldızlar Kız-Erkek Türkiye Birinciliği' müsabakaları Samsun Canik Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen seremoni ile başladı. Seremonide, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci katılım sağlayan takımlara hoşgeldiniz diyerek, başarılar diledi.
PAZARTESİ FİNALLER VAR
Seremoniye ayrıca İl Milli Eğitim Müdür Yrd. Celalettin Sula, Okul Sporları Şube Müdürü İbrahim Irmak, antrenörler ve sporcular katılım sağladı. 8 kız, 8 erkek takımı olmak üzere 16 takım Türkiye Birinciliği için mücadele edecek. 10 Haziran 2024 Pazartesi günü oynanacak olan final maçlarının ardından kız ve erkek takımlarında kupaların sahipleri belli olacak.
Mert Volkan Gün
Mert Volkan Gün