Samsun Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü ekipleri, gerçekleştirdikleri başarılı operasyonlarla kaçakçılığa darbe vurmaya devam ediyor. Son olarak Atakum ve Tekkeköy ilçelerinde düzenlenen operasyonlarda büyük miktarda kaçak sigara ele geçirildi.
2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI
Yapılan operasyonlarda toplamda 33 bin 440 adet doldurulmuş makaron sigara, 7 bin 800 adet sahte bandrollü boş makaron, 200 adet TAPDK bandrolü ve 19 adet gümrük kaçağı elektronik sigara ele geçirildi. Operasyon kapsamında 2 şüpheli de gözaltına alındı. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, yapılan operasyonlarla kaçakçılıkla mücadelede kararlılıkla çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.
SAMSUN HABER
Yayınlanma: 31 Mayıs 2024 - 13:26
Samsun'da kaçakçılara geçit yok
Samsun Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Atakum ve Tekkeköy'de kaçak sigara operasyonu düzenledi
SAMSUN HABER
31 Mayıs 2024 - 13:26
İlginizi Çekebilir