Elektrik panoları ve dükkanına astığı afişlerle dikkatleri üzerine çeken Atıcı, "Unkapanı Mahallesi muhtar adayı (değilim), niye diye sormayın, kafanızı yormayın" şeklinde yazılarla insanları gülümsetti.
Alaattin Atıcı, bu adımını insanların yüzünde tebessüm oluşturmak amacıyla attığını belirtti. "Muhtar olmayı çok isterdim ancak işlerimin yoğunluğu nedeniyle bu mümkün olmadı" diyen Atıcı, eğer muhtar olsaydı maaşını ihtiyaç sahiplerine dağıtacağını ve silah kullanmayacağını vurguladı. Kendisinin muhtar adayı olmadığını belirterek espriyi hedeflediğini dile getiren Atıcı, "Muhtar olsam bu kadar ses getirmezdim. Tepkilere bende şaşırdım" ifadelerini kullandı.
Atıcı'nın bu ilginç afişleri, mahalle sakinleri arasında gülümsemelere sebep olurken, Atıcı'nın samimi yaklaşımı ve farklı tavrı da dikkat çekti.
Kübra ÖKSÜZ
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/02/65dc7ceda3a33.jpg)