Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Berber'den merkez hakkında bilgi alan Kaymakam Aktay, sporcularla satranç, masa tenisi ve langırt oynadı. Aktivite dolu buluşmada sporcularla yakından ilgilenen Kaymakam, gençlerle keyifli vakit geçirdi. Sporun yanı sıra sosyal etkileşimi de önemseyen Aktay, gençlerle birlikte spor yapmanın önemini vurguladı.
Şükran AKÇAY
Spor
Yayınlanma: 01 Mart 2024 - 10:31
Samsun'da Kaymakam Aktay sporcularla buluştu
Ayvacık İlçe Kaymakamı Muhammed Raşit Aktay, Ayvacık Sporcu Eğitim Merkezi'nde kano sporcularıyla bir araya geldi.
Spor
01 Mart 2024 - 10:31