Çarşamba Kano Tesisleri'nde gerçekleştirilen müsabakalara toplam 24 sporcu katıldı. Gençlerin spora olan ilgisini artırmak amacıyla düzenlenen turnuvada dereceye giren sporcular heyecanla karşılandı. Ödül töreniyle son bulan etkinlikte dereceye giren sporcuların madalyaları, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Turgay Ekşi tarafından takdim edildi. Gençlik Haftası coşkusunun bir yansıması olan bu müsabaka, spor faaliyetlerinin gençler arasında yaygınlaşması ve sağlıklı bir yaşam tarzının benimsenmesi açısından oldukça önemli.
Spor
Yayınlanma: 14 Mayıs 2024 - 13:42
Samsun'da kürekler madalya için çekildi
Çarşamba Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında bir Kano Turnuvası düzenledi.
Spor
14 Mayıs 2024 - 13:42
İlginizi Çekebilir